Sprawdź kim jesteśmy i dlaczego warto nam zaufać.Poznaj cztery sekrety naszego standardu pracy z Klientem

Kim jesteśmy

Fabryka Zdarzeń to grupa młodych, energicznych osób, które nie boją się podejmować trudnych wyzwań. Produkujemy małe, kameralne wydarzenia oraz eventy znane z czołowych polskich stacji telewizyjnych.Fabryka Zdarzeń w liczbach

3 lata w branzy


11 eventow zakonczonych sukcesem


4000 zadowolonych uczestników imprezCo nas wyroznia?

W naszym słowniku, stwierdzenia takie jak "niemożliwy" (do wykonania) już dawno zastąpiliśmy "nieograniczonym" (potencjałem) i "nieskrępowaną" (kreacją).

 • Tylko ciekawe pomysły:
  Działamy z pasją, dlatego to co robimy musi dawać nam satysfakcję. Podejmujemy się realizacji tylko nowatorskich projektów, bo stawiamy na jakość, a nie na ilość.

 • Ciągły kontakt z klientem:
  Realizując unikalne projekty staramy się elastycznie reagować na potrzeby naszych Klientów z którymi utrzymujemy stały kontakt w trakcie urzeczywistnienia wyjątkowych zamysłów.

 • Realizacja na czas:
  Potrafimy precyzyjnie określić złożoność czasową realizowanych przez nas działań. Kiedy trzeba, pracujemy 24h/dobę aby dotrzymać napiętych terminów.

 • Efekt zawsze gwarantowany:
  Nie przeceniamy swoich możliwości. Zawsze jasno określamy cele i metody działania, dlatego osiągane przez nas rezultaty są przewidywalne i zgodne z oczekiwaniami.

biuro@fabrykazdarzen.com